powrót do bloga

4 rytuały, które zregenerują Twoją skórę na jesień

Każda kobieta potrzebuje dla siebie chwili relaksu. Każda z nas powinna mieć okazję na odpoczynek dla ducha i dla ciała, dlatego w SHE stworzyłyśmy indywidualne rytuały, które wspaniale pomogą Ci  zregenerować skórę po lecie! 

 

Nasze indywidualnie tworzone rytuały to 4 różne zabiegi, które dobieramy w zależności od Twoich potrzeb:

1. Rytuał relaksujący

2. Rytuał odżywczo – regeneracyjny

3. Rytuał odmładzająco-ujędrniający

4. Rytuał detox

 

Do każdego z rytuałów na oczach naszego klienta tworzymy odpowiedni peeling, maskę oraz olej do masażu. To, co jest w nich wyjątkowe to pełne dopasowanie do Ciebie. Ty decydujesz o rodzaju zabiegu oraz kompozycji olejków eterycznych, a my dobieramy składniki odpowiednie do potrzeb Twojej skóry, tak by osiągnąć jak najlepsze rezultaty.

 

Dowiedz się na czym polegają nasze wyjątkowe rytuały i wybierz dla siebie ten idealny! 

 

Rytuał relaksujący: Bazą do peelingu jest olej Macadamia połączony z solą jodowo-bromową oraz dowolnie wybraną kompozycją olejków eterycznych. Olej Macadamia z dodatkiem olejków eterycznych wykorzystywany jest również w drugim etapie zabiegu, czyli do wykonania relaksującego i rozluźniającego ciało masażu.

 

Rytuał odżywczo regeneracyjny:  Bazą do peelingu jest olej Macadamia połączony z solą jodowo-bromową oraz olejkami eterycznymi. Masaż natomiast wykonywany jest na odżywczym oleju jojoba lub oleju arganowym, które mają właściwości intensywnie regenerujące, a dzięki zawartości witamin odżywiają skórę i nadają jej blasku. Podczas masażu wybrany olej zostanie urozmaicony odpowiednimi olejkami eterycznymi dla jeszcze większej przyjemności.

 

Rytuał odmładzająco – ujędrniający: Bazą do peelingu w tym rytuale jest olej arganowy, połączony z kojącą solą algową i olejkami eterycznymi. Odmładzająco-

ujędrniający masaż również wykorzystuje olej arganowy oraz pobudzające zmysły olejki eteryczne. 

Wszystkie trzy rytuały na życzenie klientki mogą zostać jeszcze bardziej rozbudowane. Do wybranego rytuału, każda z Was może dodać maskę na twarz i ciało – do wyboru maska z białej, zielonej lub czerwonej glinki. 

 

Czwartym rytuałem, jest rytuał detox, który jest zabiegiem najbardziej rozbudowanym i stworzony został w dwóch różnych wariantach do wyboru:

Wariant 1: Obejmuje całe ciało i składa się z błotnej peelingo-maski oraz masażu. Wariant 2: Obejmuje całe ciało i składa się z peelingu ciała, do którego bazą jest olej macadamia połączony z solą jodowo-bromową. 

 

Jak wygląda zabieg?

W obu wariantach tworzymy solankę poprzez połączenie soli jodowo-bromowej oraz naturalnej soli pozyskiwanej z Morza Martwego. Sole zalewamy małą ilością wody i po odleżeniu 10 minut dodajemy odpowiednią ilość błota oraz 10 ml oleju bazowego. 

Kolejnym krokiem jest wykonanie peelingu całego ciała połączonego z rozprowadzeniem stworzonej wcześniej maski. Po nałożeniu produktów przykrywamy ciało specjalnym prześcieradłem foliowym, dzięki czemu aktywne składniki w masce będą lepiej docierać do głębokich warstw skóry. Po upływie 10-20 minut wykonujemy masaż całego ciała. 

 

 Zapraszamy do SHE DAY SPA – nasze wyjątkowe rytuały sprawią, że poczujesz się wspaniale, a Twoja skóra będzie piękna i odżywiona! Czytaj również