powrót do bloga

Cosmelan - koniec z przebarwieniami

Nieestetyczne przebarwienia, które próbujesz ukryć pod coraz grubszą warstwą podkładu? Cosmelan to od lat najskuteczniejsza, bezpieczna i uznana metoda na walkę z przebarwieniami. Jeżeli Twoim problemem są przebarwienia, piegi, znamiona barwnikowe – kuracja Cosmelanem nie tylko pomoże pozbyć się przebarwień, ale pozostawi Twoją skórę odmłodzoną i rozjaśnioną.

Czym jest Cosmelan?

Jest nowoczesną i bezpieczną terapią depigmentacyjną dostępną na polskim rynku.

Mechanizm działania Cosmelan jest oparty na wykorzystaniu substancji hamujących tyrozynazę, czyli enzym uczestniczący w procesie formowania barwnika melaniny, substancje te odwracają przemiany metaboliczne w łańcuchu. Preparat zawiera czynniki rozjaśniające o natychmiastowym działaniu. Cosmelan jest jedną z najskuteczniejszych kuracji wybielających w porównaniu do terapii depigmentacyjnych dostępnych obecnie na rynku.

Jak wygląda zabieg?

Terapia składa się z dwóch etapów. Pierwszy etap odbywa się w gabinecie lekarskim gdzie przeprowadza się zabieg. Drugim etapem jest pielęgnowanie skóry w domu przez pacjenta według zaleceń lekarza kremem Cosmelan2. Całość terapii nie powinna być przerwana pod żadnym pozorem w założonym czasie. W trakcie trwania kuracji nie można jednocześnie stosować, żadnych innych środków wybielających i złuszczających. W przeciwnym razie planowane efekty terapeutyczne mogą zostać nieosiągnięte.

Cosmelan2

Kiedy możesz się spodziewać efektów zabiegu i jak często należy powtarzać procedurę?

Po rozpoczęciu kuracji pierwsze efekty są widoczne po ok. tygodniu. Zależy to od fototypu skóry. U osób z ciemna karnacja plamy znikają po 8 do 10 dniach. Natomiast u osób o jasnej karnacji (fototyp I i II) i fototyp III – blondyni i szatyni o jasnych oczach – zanik plam jest obserwowany między 8 a 21 dniem. W 99 proc. przypadków, intensywność zabarwienia plam ulega redukcji o 95 proc. Zalecane jest aby zabieg był powtarzany z tego względu, że jeśli leczenie preparatem Cosmelan zostanie przerwane, przebarwienia mogą pojawić się ponownie.Ponadto przeprowadzenie zabiegu nie eliminuje tendencji do hiperpigmentacji, a jedynie ją przerywa na okres prowadzonej terapii. W celu uzyskania długotrwałego efektu zabiegu należy się stosować do zaleceń pozabiegowych.

COSMELAN W SHE

Cosmelan to zabieg, który odpowiedni będzie dla każdego rodzaju skóry – jest zabiegiem bezpiecznym i skutecznym. Powoduje kontrolowane złuszczanie skóry, dzięki czemu efektem jest zniknięcie przebarwień i piękna, zdrowa i rozjaśniona skóra.

Zapisz się już dziś, on-line: https://shedayspa.versum.comCzytaj również