powrót do bloga

Epilfree - bezpieczna depilacja dla każdego!

będne owłosienie spędza sen z powiek! Jest nie tylko uciążliwe, ale bardzo często wpływa na naszą samoocenę, zwłaszcza gdy włoski pojawiają się w niestandardowych miejscach. Powstał jednak sposób, który pozwoli pozbyć się zbędnych włosów bezpiecznie, naturalnie i na zawsze! Poznajcie Epil Free…

CO TO TAKIEGO?

EpilFree jest systemem, który powstał w celu trwałej redukcji owłosienia w oparciu o naturalne składniki. Jego twórcą jest doktor Joel Konis – znany i ceniony na całym świecie naukowiec, którego specjalizacją jest kosmetologia.

Na system EpilFree składają się trzy linie produktowe:

  • Facial – do owłosienia na twarzy
  • Intim – do redukcji owłosienia w delikatnych i wrażliwych sferach jak miejsca intymne czy pachy
  • Body – do pozostałych partii ciała

Głównym  składnikiem aktywnym preparatów systemu EpilFree jest naturalny wyciąg jaskółczego ziela (Cheldonium Majus) oraz przywrotnik alpejski. Oba składniki spowalniają odrost włosów poprzez hamowanie podziału komórek. Poza wyżej wymienionymi, EpilFree zawiera wyciągi z rozmarynu, eukaliptusa, rabarbaru oraz lukrecji, która mają właściwości odżywcze i łagodzące.

Preparaty aplikowane są na skórę tuż po depilacji woskiem, pastą cukrową lub pęsetą – dzięki temu dostają się do otwartych mieszków włosowych, co umożliwia substancjom aktywnym na skuteczne i głębokie działanie. A także na dotarcie do komórki włosa i zablokowanie jej podziału, a następnie osłabienie wzrostu włosków.

EFEKTY:

Seria zabiegów EpilFree pozwala ograniczyć o około 85% tempo wzrostu włosów i ich ilość. Po zabiegach z EpilFree włosy, które odrastają w mniejszej ilości są jaśniejsze, słabsze, często także osłabione na tyle, że same się wykruszają. Ogromnym plusem tej metody jest również fakt, że znajduje zastosowanie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, dla wszystkich rodzajów skóry i włosów (w tym ciemnej karnacji, jasnych, siwych, rudych włosów, w przypadku których depilacja laserem lub IPL-em jest mało skuteczna), oraz fakt że wykonywać można ją cały rok, nawet na opalone ciało czy przed wyjazdem na urlop.

epilfree1

CZY WARTO?

Największymi zaletami EpilFree jest przede wszystkim uniwersalność zabiegu. Jest całkowicie bezpieczny, skuteczny i bezbolesny, a do tego nadaje się do tych włosów i karnacji przy których laser jest mało skuteczny, bądź pojawiły się bezwzględne przeciwskazania do wykonania zabiegu laserowego. Po zabiegu EpilFree można się opalać i nie trzeba unikać zabiegu w ciepłe i słoneczne dni…

Dodatkowo:

1. System EpilFree jest nową, unikalną i naukowo potwierdzoną metodą usuwania niepożądanego owłosienia stworzoną przez Dr Joel Konis.
2. Zabieg EpilFree jest całkowicie bezbolesny (poza depilacją mechaniczną).
3. Metoda jest skuteczna dla każdego koloru skóry: opalona, jasna, ciemna.
4. Usuwa każdy rodzaj owłosienia, włosy: siwe, rude, blond, meszek i oczywiście ciemne.
5. Produkt dla każdego, bez względu na wiek.
6. Seria zabiegów dostosowanych do klienta skutecznie redukuje i hamuje wzrost włosa do 80%.
7. EpilFree jest bezpieczny i stosowany przez wykwalifikowany personel gabinetów kosmetycznych.
8. EpilFree jest odpowiednio dostosowany do różnych partii ciała, jak twarz, strefy intymne czy ciało.
9. System zatwierdzony przez Ministerstwo Zdrowia, bez efektów ubocznych.
10. Przebadany dermatologicznie, nie powoduje przebarwień.

ZAINTERESOWANA?

Zapraszamy do SHE na wykonanie zabiegu EpilFree – w miłej i profesjonalnej atmosferze postaramy się, żeby odwiedziny w naszym SPA były świetnym i satysfakcjonującym doświadczeniem.

Możesz zapisać się on-line: https://shedayspa.versum.com/services/search?trade=24194&q=epilfree

Pamiętaj by rezerwując wizytę oprócz partii z zabiegiem epilfree zarezerwowac również usługę depilacji Czytaj również