powrót do bloga

Esthechoc -czekolada, która odmładza!

Mali czy duzi, wszyscy uwielbiamy czekoladę! Niestety, dotychczas nie miała ona pozytywnego wpływu na nasz organizm i cerę. Bardzo często to czekolada bywa winna nagłym wykwitom na twarzy czy przybieraniu na wadze. Czas jednak na czekoladową rewolucję!

Esthechoc to rewolucyjna czekolada, której jedzenie będzie poprawiać urodę. Badania nad jej powstaniem trwały aż 10 lat, ale efekty są naprawdę zaskakujące. Esthechoc Beauty Chocolate poprawia mikrokrążenie skóry, dotlenia ją i przede wszystkim… zapobiega procesom starzenia.

choc1

ALE… JAK TO?

Przysmak zawiera aż 70% kakao i łączy w swoim składzie dwa z najpotężniejszych przeciwutleniaczy antystarzeniowych: flawonoli kakao i karotenoidu astaksantyny. Pomimo, że przeciwstarzeniowe działanie kakao znane jest od wielu lat, żeby efekty były widoczne, musielibyśmy zjadać ok 100g czekolady codziennie. To nie tylko bardzo duża ilość, ale również ogromna kaloryczność produktu, która skutkowałaby przybieraniem na wadze. W przypadku Esthechoc nie musimy się o to martwić! 7,5g czekoladowej przyjemności Esthechoc zawiera tylko 38kcal, a w tej objętości znajduje się tyle samo przeci przeciwutleniaczy astaksantyny, ile zawartych jest w… filecie z łososia.

CZY TO DZIAŁA?

Oczywiście skuteczność Esthechoc została precyzyjnie przebadana. W grupie 3 tysięcy kobiet w przedziale wiekowym 50-60 lat testowano skuteczność produktu przez 4 tygodnie. W tym czasie, uczestniczki testów dołączały Esthechoc do swojej codziennej diety. Jak się okazało, biomarkery i parametry metaboliczne ich skóry powróciły do poziomu charakterystycznego dla ludzi w wieku 20 – 30 lat! Niewiarygodne, prawda?

choc2

Kompleksowe informacje o Esthechoc:
– To suplement diety w formie ciemnej czekolady
– Codzienna rekomendowana dawka – 7,5g czekolady (38 kcal) 1 kostka
– Opakowanie Esthechoc: 21 x 7,5g
– Cena: 159 PLN

Dostępna w SHE DAY SPA oraz w sklepie online . Zapraszamy do zakupu i przetestowania tej grzesznej przyjemności! 

https://www.dayspashe.sklep.pl/esthechoc-czekolada-ktora-odmladza



Czytaj również