powrót do bloga

Icoone czyli zabieg idealny dla wszystkich

Jeśli pragniesz znaleźć szybkie rozwiązanie dla swoich problemów terapeutycznych i estetycznych, dobrze trafiłeś! Zabiegi ICOONE, kierowane są zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn – bez względu na wiek. Niezależnie od rodzaju i kondycji skóry w menu ICOONE znajdziemy programy medyczne i kosmetyczne, które optymalnie dostosują się do indywidualnych potrzeb pacjenta

ICOONE to jedyne urządzenie medyczne na świecie, które oferuje zabiegi dla wszystkich pacjentów. Ta ogromna innowacja, w przeciwieństwie do innych urządzeń tego typu dostępnych na rynku.

Co to jest ICOONE?

ICOONE to metoda leczenia skóry, pozwalającą na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Dzięki opatentowanej technologii “Roboderm”, która polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących z rolkami posiadającymi liczne mikrootwory tworzące Multi Mikrostymulację, urządzenie działa precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry bez rozciągania jej czy powodowania urazów. Rezultatem takiego działania jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni skóry.

 

Dla kogo przeznaczony jest zabieg ICOONE?

Zabiegi przeznaczony jest dla wszystkich osób, które chcą działać szybko i skutecznie poprawiając kondycję swojej skóry i całego ciała. Zabieg likwiduje m.in. cellulit, miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, sztywność mięśni oraz wiele objawów starzenia się skóry. Polecany jest również po liposukcji i zabiegach chirurgicznych.

Jak długo trwa zabieg?

W zależności od obszarów, na których będziemy wykonywać zabieg, trwa on od 30 do 60 minut. Najlepsze efekty uzyskiwane są poprzez zastosowanie cyklu kilkunastu sesji, lecz pierwsze rezultaty można zauważyć już po jednym zabiegu.

Na jakich okolicach ciała można wykonać zabieg ICOONE?

To co wspaniałego w ICOONE to fakt, że zabieg ten można wykonać praktycznie na całym ciele. Doskonale sprawdza się na ramionach, klatce piersiowej, brzuchu czy udach i pośladkach. Idealnie nada się również do pracy na małych lub wymagających precyzji obszarach ciała. Odpowiednia technologia umożliwia przeprowadzenie zabiegu na skórze naczyniowej, a także bezpośrednio na powiekach, ustach i zmarszczkach.

ICOONE w She Day Spa

Do procesu ujędrniania skóry podchodzimy kompleksowo. Po konsultacji z kosmetologiem rozpoczynamy walkę z przyczyną powstania tego estetycznego problemu. Wówczas wybieramy ten rodzaj terapii, który u konkretnej Pani będzie najbardziej skuteczny. Daj sobie szansę i ciesz się pięknym ciałem na jakie zasługujesz!Czytaj również