powrót do bloga

Korzyści z korzystania ze SPA

Nie byłaś jeszcze w SPA? Czas to nadrobić!

Wizyta w SPA to same korzyści i to właśnie o nich, chcemy napisać dziś kilka słów. Jeśli udało nam się chociaż trochę przekonać Cię do odwiedzenia SPA – zapraszamy do SHE. Zaopiekujemy się Tobą najlepiej, jak tylko potrafimy!

Jakie korzyści daje SPA?

1. Oczyszczenie organizmu

Zabiegi wykonywane w SPA oczyszczają nie tylko Twoją skórę, ale i cały organizm. Zarówno masaże, jak i peelingy czy zabiegi w których korzystamy ze specjalistycznego sprzętu – stymulują krążenie. A stymulacja krążenia sprzyja oczyszczaniu organizmu m.in. z toksyn.

2. Pełen relaks

Nie ma nic lepszego niż małe odcięcie od świata zewnętrznego. W SPA masz chwilę tylko dla siebie, możesz więc poczytać książkę, uciąć sobie krótką drzemkę lub po prostu cieszyć się wolnym czasem sam na sam ze sobą.

3. Odżywienie i zdrowie

Zabiegi w SPA, tak jak wspominałyśmy, pobudzają krążenie. Jest to proces, który sprawia że skóra, jak i cały organizm lepiej funkcjonują. Są dotlenione, odżywione i zdrowsze. Wszelkie zabiegi wspomagają też odnowę komórkową.

4. Regeneracja

Sportowcy i osoby żyjące aktywnie są stałymi bywalcami SPA. Wiedzą oni bowiem, że po wysiłku nawet najbardziej wytrzymały organizm musi odpocząć. Uwolnienie napiętych mięśni jest niemal zbawienne.

Dodatkowo, coraz więcej salonów SPA ma ofertę dla kobiet w ciąży i tych, które są już po porodzie. Specjalne sesje zabiegowe pomagają wrócić do zdrowia i dawnej sylwetki.

5. Dobre samopoczucie

Wizyta w SPA to także sposób by uwolnić się od bólu – zmęczone mięśnie, bolące plecy, przykurcze. To nie tylko fizyczny ból, ale także ból głowy, ogólne zmęczenie i melancholia. Odpowiednie masaże i zabiegi nie tylko uwolnią Cię od bólu, ale dzięki uwalnianiu serotoniny będziesz czuć się o wiele lepiej.

Zachowasz harmonię i radość znajdując idealną nić połączenia między ciałem, duchem i umysłem.

Przekonałyśmy Cię? Jeśli tak – zapraszamy do SHE! A jeśli nie wiesz na jaki zabieg się zdecydować, napisz do nas – dobierzemy odpowiednią pielęgnację idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb. 

Zapisy online: https://shedayspa.versum.comCzytaj również