powrót do bloga

Lakier na 10 dni? Poznaj Vinylux

A gdybyśmy powiedziały Ci, że istnieje lakier do paznokci, który nie drgnie przez ponad tydzień? Czy będziesz nim zainteresowana? Oczywiście, że tak! Większość lakierów do paznokci zdziera się i odchodzi po kilku dniach. Czy nie byłoby miło, gdyby lakier trwał na paznokciach odrobinę dłużej? Teraz to możliwe – dzięki innowacyjnemu manicure, który kryje się pod nazwą Vinylux.

CZYM JEST VINYLUX?

VINYLUX to nowe rozwiązanie, które łączy w sobie trwałość manicure żelowego lub hybrydowego z wygodą i prostotą zwykłego lakieru do paznokci. Bez użycia lamp, specjalistycznych produktów i akcesoriów. Szybko, łatwo i bez odprysków! Gdyby tego było mało, Vinylux usuwa się tak łatwo, jak zwykły lakier do paznokci. W odróżnieniu od silniejszego manicure żelowego i hybrydowego, Vinylux nie naraża płytki na głębokie zniszczenia.

JAK DZIAŁA?

Technologia VINYLUX składa się z kolorowego lakieru oraz specjalnego top-coat’u – bez bazy pod lakier. Podwójny system został unikalnie stworzony po to, by idealnie ze sobą współgrać. Technologia ProLight tworzy silne połączenia między składnikami produktów, które budują na płytce paznokcia trwała „skorupkę” o przedłużonej trwałości. Dzięki temu paznokcie pomalowane VINYLUX wyglądają idealnie o wiele dłużej niż te pomalowane zwykłym lakierem. Innowacyjny system wykorzystuje również ekspozycję na światło dzienne, która zwiększa trwałość manicure.

W testach konsumenckich, ponad 80% klientów zgodnie stwierdziło, że po 7 dniach nie zaobserwowało na swojej płytce żadnych odprysków lakieru. VINYLUX na płytce paznokcia wysycha w około 10 minut, co również stanowi alternatywę dla średniego czasu schnięcia zwykłego lakieru. To co wyróżnia Vinylux to nie tylko trwałość i unikatowa technologia, ale także dziesiątki wyjątkowych kolorów i wydajność oraz oszczędność.

A także… małe spełnienie kobiecych marzeń. W końcu możemy pozwolić sobie na piękne paznokcie, które nie odprysną w najmniej odpowiednim momencie! 
			</div>

							<br><br>
				<h2 class=Czytaj również

She Day Spa © 2023
ecommerce & design by