powrót do bloga

Młodsza skóra od zaraz? Poznaj Intraceuticals!

Intraceuticals to nieinwazyjna metoda odmładzania skóry. Jej innowacyjną metodę doceniły gwiazdy na całym świecie. Zabieg wykorzystuje infuzję, czyli wtłaczanie pod skórę aktywnych składników  za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Zabieg jest przyjemny i nieinwazyjny, a jego skuteczność wielokrotnie porównywana jest o mezoterapii igłowej.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?
Zabieg Intraceuticals trwa ok. 75 minut w zależności jak mocno odwodniona jest skóra i jak szybko wchłonie ampułkę, jest zupełnie bezbolesny, a efekty widać praktycznie od razu. Dwa rodzaje kwasu hialuronowego oraz dobrane do skóry pacjentki serum wtłaczane są w głąb skóry przy pomocy specjalnego aplikatora, który działa infuzyjnie. Aplikator ustawiony pod odpowiednim kątem dostarcza odpowiednio sprężony tlen, dzięki któremu rozpylone uprzednio serum dostaje się do dalszych warstw i dostaje możliwość aktywnego działania.

intra2

JAKIE SĄ EFEKTY?
Efekty tej tlenowej kuracji widoczne są natychmiast. Gołym okiem można zauważyć poprawę kondycji skóry, jej gładkość, gęstość i sprężystość. Dzięki silnemu dotlenieniu skóra jest mocno nawilżona, zanikają drobne zmarszki, a cera odzyskuje równowagę, koloryt i blask. Intraceuticals rozjaśnia przebarwienia, pomaga również pozbyć się trądziku oraz łagodzi objawy łuszczycy. Dzień po zabiegu efekt jest jeszcze bardziej widoczny i utrzymuje się około 10 dni. Dla osób chcących osiągnąć trwałe efekty zalecana jest pełna kuracja w postaci serii zabiegów Intraceuticals.

DLA KOGO?
Zabieg Intraceuticals zalecany jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, praktycznie bez ograniczeń wiekowych. Metoda jest nieinwazyjna, bezbolesna i skuteczna. Zabieg nie wymaga rekonwalescensji, więc po jego przeprowadzeniu można od razu powrócić do codziennych aktywności. Zarówno nastolatki (np. z problemami trądzikowymi), jak i kobiety w ciąży oraz mamy karmiące piersią, mogą skorzystać z pozytywnego wpływu Intraceuticals na cerę.

intra3

INTRACEUTICALS W SHE
Również w naszym Day Spa SHE możecie skorzystać z tlenowej przyjemności w postaci zabiegu Intraceuticals. Nasz fachowy zespół z przyjemnością dobierze odpowiednie składniki dla Twojej skóry i profesjonalnie, krok po kroku wyjaśni na czym zabieg będzie polegał. W zależności od potrzeb skóry Intraceuticals dzieli się na:
1. Rejuvenate – odmładzanie, regeneracja, wypełnienie zmarszczek oraz poprawa jędrności skóry.
2. Atoxelene – redukcja zmarszczek mimicznych wokół oczu i ust.
3. Opulance – rozjaśnienie przebarwień oraz plam pigmentacyjnych.
4. Clarity – lecznicza kuracja dla skóry trądzikowej, redukcja stanów zapalnych i zanieczyszczeń.

Po więcej informacji na temat cen Intraceuticals zajrzyjcie na naszą stronę: https://dayspashe.pl/cennik

Gwarantujemy, że warto wypróbować metody gwiazd! Czytaj również