powrót do bloga

Monoderma witaminowe balsamy młodości

Twoja skóra jest przesuszona, wiotka i ziemista? To typowe objawy utraty jej witalności! Powodem jest nie tylko upływający czas, ale również zmienne warunki atmosferyczne, stres, niedotlenienie i zmęczenie.

Firma Giulliani opracowała innowacyjną metodę odżywienia skóry, którą są kapsułki Monoderma- każda z nich zawiera czystą postać aktywnej witaminy – bez konserwantów i polepszaczy.

Witaminy młodości, czyli witamina A, E i C to substancje, które naturalnie występują w naszym organizmie i są niezbędne do jego poprawnego funkcjonowania. Jednocześnie to jedne z niewielu substancji aktywnych, które posiadają zdolność przenikania przez skórę.
Witaminy zawarte w kapsułkach Monodermà docierają w głąb skóry i działają skutecznie, bo nie zawierają konserwantów ani „ulepszaczy” i nie tworzą związków chemicznych z substancjami, które mogłyby zagrażać ich naturalnej aktywności.

Każda witamina zamknięta jest w pojedynczej kapsułce MonoDermoDose® wyznaczającej skórze dzienną dawkę odżywczej substancji w optymalnym dla skóry stężeniu:
Monoderma’ A – 15% retinolu
Monoderma’ E – 5% tokoferolu
Monoderma’ C – 10% kwasu L-askorbinowego
Monoderma’ M5 – Witamina M5 0,5% czystego kwasu foliowego

Dzięki innowacyjnej formule opakowania ta dawka nigdy nie jest ani zbyt duża, ani zbyt mała. To bezpieczna ilość aktywnej substancji na każdy dzień, gwarantująca maksymalną skuteczność przy minimalnym ryzyku podrażnienia.

Sama kapsułka jest w 100% biodegradowalna i w 100% biokompatybilna z naturalnym ekosystemem skóry (nawet przypadkowe połknięcie nie stanowi zagrożenia).
monoderma2

28 dniowa kuracja kapsułkami Monoderma

W zależności od potrzeb skóry oraz wieku, kurację kapsułkami Monoderma można stosować łącząc różne kapsułki lub stosując tylko jeden rodzaj. Możliwe kombinacje to na przykład:

  • Kuracja silnie rewitalizująca – połączenie witaminy C (do stosowania rano) z witaminą A (do stosowania wieczorem), które na zakończenie kuracji należy zamienić na witaminę E (do stosowania rano i wieczorem)
  • Kuracja dla skóry suchej silnie nawilżająca – połączenie witaminy E (do stosowania rano) z witaminą A (do stosowania wieczorem)
  • Kuracja przeciw przebarwieniom – połączenie witaminy E (do stosowania rano) z witaminą C (do stosowania wieczorem)
  • Kuracja dla skóry trądzikowej – połączenie witaminy C (do stosowania rano) z witaminą A (do stosowania wieczorem)
  • Kuracja zapobiegająca zmarszczkom i pielęgnacja po zabiegach medycyny estetycznej – połączenie witaminy E (do stosowania rano) z witaminą M (do stosowania wieczorem)
  • Kuracja przeciwzmarszczkowa i pielęgnacja po zabiegach medycyny estetycznej – połączenie witaminy C (do stosowania rano) z witaminą M (do stosowania wieczorem)

Kapsułki Monoderma można stosować codziennie – jako bazę pod makijaż, krem lub zamiast kremu. Codzienne stosowanie witamin u osób młodych zapobiega utracie kolagenu i elastyny, a u osób dojrzałych stymuluje syntezę tych związków, spowalniając proces starzenia się skóry, czyniąc ją zarazem gładką i promienną.
Brzmi interesująco? Jeśli chcesz przetestować wspaniałą kurację Monoderma na swojej skórze, kapsułki witaminowe kupisz także w sklepie internetowym SHE DAY SPA oraz stacjonarnie, w naszym salonie w Warszawie: https://dayspashe.pl/?s=monoderma&post_type=product

 Czytaj również