powrót do bloga

Naturalna koloryzacja Kevin Murphy Color Me

Naturalna koloryzacja, która nie zawiera amoniaku a do tego pielęgnuje nasze kosmyki? Dzięki serii Color.ME marki Kevin Murphy jest to możliwe.

Profesjonalna linia koloryzacyjna do włosów nie zawiera wcześniej wspomnianego amoniaku, ma przyjemny i naturalny zapach (jak wszystkie produkty tej marki), a do tego masę zalet, które sprawiają że Color.ME to seria idealna nawet dla najbardziej wymagających kobiet – wiemy, bo przetestowałyśmy to na sobie i klientkach SHE DAY SPA.

Farby Kevin Murphy są przyjazne nie tylko środowisku, ale również skórze głowy i włosom – nie podrażniają ich, a pielęgnują. Koloryzacja daje efekt świetlistego, naturalnego koloru i dodatkowo włosy układają się doskonale – nie plączą się, nie łamią i nie matowią.

Color.ME zawiera w sobie takie składniki jak miód Manuka, masło Shea oraz wyciąg z granatu. Dalsza lista produktów, którą znajdziemy w składzie jest również zachwycająca, między innymi farby Kevin Murphy zawierają wosk pszczeli, nasiona słonecznika oraz owoc dzikiej róży, który gwarantuje piękny zapach produktu. Na szczęście cała gama naturalnych składników nie sprawia, że jakość farb jest niższa lub mniej trwała – koloryzacja Kevin Murphy to po prostu bardziej przyjazna wersja zwykłych farb. 
			</div>

							<br><br>
				<h2 class=Czytaj również

She Day Spa © 2024
ecommerce & design by