powrót do bloga

Odchudzanie bez wysiłku? Poznaj elektrostymulację!

Każda z nas marzy o zdrowej, jędrnej i kształtnej sylwetce. Nie zawsze mamy jednak czas na regularne i żmudne ćwiczenia, a bardzo często nie pozwala nam na to również zdrowie. Pośród wielu zabiegów i urządzeń wpływających na poprawę zdrowia oraz długotrwałe modelowanie sylwetki, coraz większą popularność zdobywają elektrostymulatory.

Zabieg elektrostymulacji polega na stymulacji mięśniowej, dzięki której możemy w łatwy sposób pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. I chociaż zabieg nie jest w stanie zastąpić zaplanowanego i regularnego wysiłku fizycznego, stanowi on skuteczną alternatywę dla treningu.

NA CZYM TO POLEGA?

Zabieg elektrostymulacji polega na przymocowaniu do ciała specjalnych elektrod, które mają za zadanie stymulować określone partie mięśni. Najczęściej jest to brzuch, uda i pośladki, ale możemy wykonywać również na ramionach, biuście i twarzy. Dzięki intensywności impulsów i odpowiedniemu doborowi ich intensywności pacjent odczuwa wyłącznie przyjemne uczucie wibracji.  Elektrostymulacja daje również możliwość pracy nad konkretnymi częściami ciała, bez konieczności morderczych treningów.

Poza zmniejszeniem ilości tkanki tłuszczowej, elektrostymulacja przyczynia się do zwiększenia sprawności mięśni oraz do uelastycznienia skóry.

Podczas zabiegu elektrostymulacji w She, zakładamy specjalne pasy grzewcze, które pomagają m.in. w pozbyciu się nadmiaru wody z organizmu i utracie centymetrów już po pierwszym zabiegu! Jest ciepło i przyjemnie w sam raz na mroźne dni!

EFEKTY I PRZECIWWSKAZANIA

Efekty zabiegu to między innymi:

 • redukcja tkanki tłuszczowej z wybranych rejonów ciała
 • zmniejszenie wagi i wzmocnienie mięśni
 • redukcja cellulitu i poprawa jędrności skóry
 • poprawa ukrwienia i dotlenienia skóry oraz jej kolorytu
 • poprawa ogólnej odporności i zmniejszenie dolegliwości bólowych

Zabieg elektrostymulacji może być stosowany na wszystkich częściach ciała, jednak najlepsze efekty można zaobserwować na udach, pośladkach i brzuchu. Dzięki stymulacji prądem elektrycznym możemy również podnieść i ujędrnić piersi lub zlikwidować bóle kręgosłupa. Sam zabieg trwa 45 minut, a najlepsze efekty uzyskuje się poprzez poddanie się serii zabiegów.

Przeciwwskazania to zabiegu elektrostymulacji to:

 • rozrusznik serca
 • metalowe protezy
 • epilepsja (zabieg możliwy wyłącznie pod nadzorem lekarza)
 • niedawno przebyty zabieg chirurgiczny,
 • żylaki
 • ciąża

ELEKTROSTYMULACJA W SHE

Jeśli marzysz o zdrowym, pięknym, szczupłym i jędrnym ciele, którego nie będziesz musiała się wstydzić przyjdź do SHE! Elektrostymulacja – to doskonałe rozwiązanie właśnie dla Ciebie.

https://www.dayspashe.pl/pielegnacja-ciala#txt-1col-21768Czytaj również