powrót do bloga

Piękne dłonie i paznokcie czyli nowy system regenerujący

Manicure hybrydowy non stop bez przerw na regenerację paznokci? A Może manicure klasyczny który utrzymuje się nieprawdopodobnie długo? Długotrwały efekt bez zniszczenia płytki paznokcia i narażenia jej na osłabienie? Brzmi nieprawdopodobnie? Na szczęście jest w zasięgu Twojej… ręki!

Nowy system regenerujący chroni paznokcie od środka i pozwala zachować ich zdrowy i piękny wygląd.  IBX System to pierwszy tego rodzaju produkt na świecie, którego formuła została opatentowana i… naprawdę działa.

Preparat przenika do wnętrza płytki paznokcia, a nie jak tradycyjne odżywki i zabiegi – pozostaje na jej powierzchni. Dzięki temu wzmacnia paznokcie od wewnątrz powodując, że rosną mocne i zdrowe. Do tego działa jak tarcza ochronna przed stylizacją paznokci – już nigdy nie będą zdewastowane po żelu, hybrydzie czy akrylu.

ibx3

DLA KOGO?

Dla wszystkich, którzy zauważają, że ich paznokcie:

  • są zniszczone od długotrwałego noszenia stylizacji żelowej / tipsów/hybrydy
  • są słabe i cienkie jak papier
  • rozdwajają się i łuszczą
  • mają białe plamki
  • mają bruzdy
  • mają jakiekolwiek uszkodzenia
  • są ciągle krótkie i nie możesz ich zapuścić, bo są kruche i ciągle się łamią
  • dla fanek manicure hybrydowego które cierpią kiedy ich paznokcie muszą odpocząć 

 

ibx2

ZAINTERESOWANA? 

Zapraszamy do SHE DAY SPA na zabieg IBX. Wiemy, że długotrwałe noszenie „sztucznych paznokci” niszczy i osłabia płytkę – czasami na bardzo długo. Dzięki zabiegowi regeneracyjnemu stawisz czoła problemom związanym z Twoimi paznokciami.

Pielęgnacja IBX nie stoi na przeszkodzie stylizacjom paznokci, będziesz więc nadal mogła korzystać ze stylizacji żelowej czy hybrydowej – ale bez ryzyka dewastacji paznokcia!

Produkt nie zostaje na płytce, ale wnika do jej wnętrza, dlatego Twoje paznokcie pozostaną wzmocnione od środka bez ryzyka urazów związanych z ozdabianiem paznokcia wymyślnymi stylizacjami.

Zabieg wykonujemy raz na dwa tygodnie, co to oznacza? Przy każdej hybrydzie potrzebujemy 15 minut dłużej byś mogła się cieszyć perfekcyjnym manicure hybrydowym NON STOP, a Twoje paznokcie już nigdy więcej nie powiedzą STOP hybrydzie 
			</div>

							<br><br>
				<h2 class=Czytaj również

She Day Spa © 2023
ecommerce & design by