powrót do bloga

Podaruj swoim bliskim wyjątkowe chwile z She Day Spa

Święta tuż, tuż a Ty wciąż główkujesz nad pomysłem na prezent dla bliskich? Mamy dla Ciebie propozycję, która rozwiąże Twój problem! Podaruj ukochanej osobie Voucher na zabiegi w naszym salonie. Dzięki niemu w końcu zmobilizujesz obdarowaną do błogiej chwili relaksu w luksusowym miejscu.

Nasza Karta Podarunkowa to świetny pomysł na prezent nie tylko pod choinkę. Doskonale sprawdzi się na urodziny, rocznice czy Święto Zakochanych. Ta forma podarunku jest uniwersalna i wygodna, a vouchery to prezent, którym trafisz w gusta każdego bez względu na płeć, wiek i zainteresowania czy pasje!

Możesz wybrać konkretne zabiegi, pakiet różnych usług lub też ustalić kwotę, którą obdarowana osoba będzie mogła wykorzystać u nas na dowolne zabiegi! Nasze eleganckie karty będą pięknie prezentować się zarówno jako dodatek do dużego prezentu lub wyjątkowy podarunek sam w sobie. Możesz dodać do niego spersonalizowaną kartkę z życzeniami lub kilkoma zdaniami od serca.

Karta Podarunkowa SHE to naprawdę wyjątkowa forma świątecznego prezentu! Będzie on nie tylko uniwersalny, ale jednocześnie bardzo personalny. W końcu w formie małej, czarnej karty podarujesz swoim bliskim coś, czego nie kupią w żadnym sklepie i na żadnej aukcji – wyjątkowy czas zarezerwowany tylko i wyłącznie dla nich. Na pewno będą z niego zadowoleni bardziej niż z kolejnego zestawu kosmetyków, świątecznego swetra czy kraciastych skarpet!

Skontaktuj się z nami i napisz nam jakie są potrzeby bliskiej Ci osoby – dopasujemy Kartę Podarunkową idealnie do jej preferencji: https://www.dayspashe.pl/karta-podarunkowaCzytaj również