powrót do bloga

Przedłużanie rzęs metodą 1:1

Spojrzenie pełne blasku, wprost zniewalające spod wachlarza pięknych rzęs – piękne, długie i podkręcone – marzymy o nich wszystkie. Nie zawsze jednak natura obdarowała nas tymi wszystkimi cechami, więc czasem trzeba jej pomóc. A na pomoc przychodzi przedłużanie rzęs metodą 1:1.

Zabieg polecany jest każdej kobiecie, która chce nadać swojej twarzy i spojrzeniu wyrazisty wygląd. Efekt przedłużonych rzęs utrzymuje się nawet kilka tygodni, a przede wszystkim jego wykonanie pozwala nam zaoszczędzić czas podczas porannego make-upu.

Przedłużane rzęsy posiadają mnóstwo zalet i niemal nie różnią się od naturalnych rzęs, które posiadamy. Dodatkowo, są wodoodporne więc zarówno na siłowni, jak i basenie czy saunie wciąż możemy czuć się jak umalowane!

Na czym polega przedłużanie rzęs metodą 1:1?

Przedłużanie metodą JEDEN do JEDNEGO polega na zaaplikowaniu rzęsy sztucznej do jej naturalnego odpowiednika. Cały zabieg może trwać nawet kilka godzin, ale przebiega w miłej atmosferze i pozwala na chwilę odpoczynku od codzienności.

Kiedy górne rzęsy są upiększane, dolną część oka pielęgnują specjalne płatki kolagenowe, które zbawiennie działają na skórę wokół oka, a przy okazji doskonale oddzielają dolne rzęsy od górnych.

Dla kogo?

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 to zabieg przeznaczony dla wszystkich osób, które nie są zadowolone z wyglądu swoich naturalnych rzęs. Być może są one zbyt rzadkie, za cienkie czy też po prostu codzienne malowanie jest zbyt uciążliwe. Wiele kobiet korzysta z zabiegu przedłużania rzęs przy okazji ważnej okoliczności takiej jak studniówka, wesele czy sylwester.

Przeciwwskazania…

Jak każdy zabieg, również zabieg przedłużania rzęs ma kilka przeciwwskaań i są to między innymi:
• wrażliwe oczy skłonne do podrażnień
• alergia na którykolwiek składnik wykorzystywany do zabiegu
• używanie kosmetyków na bazie oleju – tłuste preparaty skracają żywotność kleju do rzęs
• naturalnie słabe rzęsy, skłonne do wypadania;

Po nałożeniu sztucznych rzęs należy unikać pocierania oka, używania tłustych produktów ,które mogą osłabić działanie kleju. Należy uważać podczas snu, ponieważ sztuczne rzęsy są dość sztywne i gwałtowne ruchy głowy mogą spowodować ich wypadanie(wraz z naturalnymi).

Przedłużanie rzęs w SHE DAY SPA

Ogromne doświadczenie oraz niezwykła precyzja naszych kosmetyczek pozwalają uzyskać upragniony efekt! Podczas wykonywania zabiegu przedłużania rzęs metodą 1:1 wykorzystujemy najwyższej jakości sprzęt oraz materiały, dzięki czemu możesz być pewna, że zabieg w naszym salonie jest bezpieczny. Twoje oko zyska nowy wygląd, a cała twarz nabierze zmysłowego i pociągającego charakteru.

Przekonaj się sama!Czytaj również