powrót do bloga

Przedłużanie włosów metodą Great Lengths

Niemal wszystkie kobiety marzą o długich, pięknych i mocnych włosach. Nie zawsze jednak natura obdarowuje nas idealnymi kosmykami, a czasem ze względu na nasz styl życia porzucamy marzenia o włosach do pasa na rzecz wygody i oszczędności czasu. Na szczęście, istnieje metoda, która pozwala w mgnieniu oka wydłużyć nasze włosy. Mowa tutaj o ekskluzywnym sposobie przedłużania włosów – Great Lengths.

Great Lengths gwarantuje najwyższą jakość włosów, a także trwały i długi efekt przedłużenia. Jak powstała firma uwielbiana przez gwiazdy i celebrytki oraz o jej zaletach, przeczytajcie poniżej. 

 

KRÓTKA HISTORIA

Firma rozpoczęła swoją działalność w Londynie, kiedy David Gold poszukiwał sposobu na przedłużenie włosów, który nie będzie krótkotrwały i niszczący dla naturalnych włosów klientek. Stworzył on metodę w której w pełni naturalne włosy przyczepiane są do pasemek klientek. W 1991 roku metoda Great Lengths miała swój debiut i wkrótce po tym stała się światowym hitem uwielbianym przez wszystkich. Obecnie Great Lengths to najbardziej luksusowy i profesjonalny sposób przedłużania włosów. 

 

WŁOSY GREAT LENGTHS

Marka Great Lengths pozyskuje włosy wyłącznie ze ściętych z końskiego ogona włosów pochodzących od rdzennych Hindusów. Włosy przed pozyskaniem nigdy nie były poddawane chemicznym procesom, a ich struktura zbliżona do europejskiej pokryta jest łuską „cuticula”, która zapewnia naturalną ochronę włosa. Ten sposób pozyskiwania pasm do przedłużenia świadczy o wyjątkowości metody. Większość popularnych firm oferuje włosy wyczesywane i szczotkowane, które  mają naruszone łuski włosa, przez co w momencie przedłużania gorzej się łączą, a po zakończeniu zabiegu – szybko niszczą i filcują. 

 

KOLOR WŁOSÓW

Włosy dopasowane do koloru włosów klientki nie są włosami zafarbowanymi, ale poddawanymi procesowi metodzie unikalnej depigmentacji, a następnie z koloryzacji włosów. Oba procesy bazują na metodzie odbarwiania i farbowania kaszmirowych swetrów. Podczas depigmentacji kolor jest z włókien usuwany, a nie wybielany. Koloryzacja natomiast odbywa się poprzez wstrzykiwanie pigmentu we włókna. Dzięki temu kolor podczas mycia włosów nie płowieje i nie zmywa. 

 

ŁĄCZENIE WŁOSÓW

Kolejnym wyróżnikiem i zaletą metody Great Lengths jest sposób łącznia włosów doczepianych do kosmyków klientki. Podczas gdy większość firm wykorzystuje łączenie przy pomocy związywania włosów lub ich klejenia, doczepianie Great Lengths jest sposobem całkowicie naturalnym. 

Marka opatentowała specjalną, keratynową spoinę, która aktywowana jest specjalnym urządzeniem. Zespolenia są niezwykle silne i wytrzymałe, ale jednocześnie ich usunięcie jest łatwe. 

 

Włosy przedłużane tą wyjątkową metodą, przy odpowiedniej pielęgnacji utrzymują się nawet ponad pół roku! A to wszystko naturalnie i bez niszczenia naturalnej struktury naszych kosmyków. 

 W SHE pracujemy tylko na najlepszych i sprawdzonych markach, dlatego właśnie korzystamy z ekskluzywnej metody Great Lengths. Jeśli marzysz o długich, zdrowych i lśniących włosach, na które nie będziesz musiała czekać całymi latami – zapraszamy do SHE:

https://www.dayspashe.pl/spa-dla-wlosow

 

Wszystkie zdjęcia pochodzą od producenta – firmy Great LengthsCzytaj również