powrót do bloga

Przedłużanie włosów metoda taśmowa (kanapkowa)

Wszystkie marzymy o długich i pięknych włosach. Nawet jeśli nie na stałe to chociaż na wielkie wyjścia i okazje, które są dla nas ważne. Dzięki nowoczesnym metodom przedłużania włosów, wszystko jest możliwe!  Przedłużanie włosów na taśmach (metoda kanapkowa) gwarantuje naturalny i trwały efekt długich włosów.

Metoda kanapkowa – na czym polega?

„Metoda kanapkowa polega na wczepianiu pomiędzy nasze włosy pasm włosów na kilkucentymetrowej taśmie. Taśmy są niewidoczne gołym okiem i niewyczuwalne. Pasma są bardzo lekkie i nie obciążają włosów – nie odczuwa się ciągnięcia ani dyskomfortu podczas wykonywania codziennych czynności. Włosy po przedłużeniu można dowolnie upinać, modelować.”

Ponieważ pasma umieszczane są tuż przy samej skórze, należy raz na 2-3 miesiaące odwiedzić stylistę, aby podciągnął taśmy wyżej. Metoda kanapkowa sprawia, że uzyskana fryzura jest naprawdę bardzo naturalna i nienachalna – taśma jest lekka i przezroczysta, a doczepione włosy nie kołtunią się i nie odznaczają. Plus jest jeszcze taki, że tych samych włosów możemy użyć kilkukrotnie, w związku z czym koszt ogranicza się tylko do pracy stylisty przy zdjęciu i podciągnięciu pasm wyżej.

Jeśli marzy Ci się przedłużanie kosmyków, metoda kanapkowa „wymaga”, by nasze naturalne włosy miały minimum 15cm – licząc od czubka głowy. Do przedłużenia natomiast wykorzystuje się rodzaje pasma o różnych długościach i kolorach dobranych indywidualnie do Twoich włosów.

Czy to niszczy włosy?

„Metoda kanapkowa jest najmniej inwazyjną metodą przedłużania włosów. Pasma włosów można z łatwością przykleić i odkleić za pomocą transparentnej taśmy – w tej metodzie nie jest używana temperatura, nie zgrzewa się włosów. Włosy nie plączą się i nie powstają kołtuny. Nie trzeba się również obawiać, że taśma odklei się nieoczekiwanie.”

Pracujemy na włosach naturalnych, indyjskich, najwyższej jakości.

Jak często powtarzać?

To jak często będziesz musiała odwiedzać swojego fryzjera zależy od tego, jak szybko rosną Twoje naturalne włosy. Zazwyczaj jest to okres od 8 do 12 tygodni. Taśmę po zdjęciu oczyszcza się i ponownie przykleja. Taki zestaw pasemek można ponownie doklejać od 3 do 5 razy bez wymiany włosów – zależy to głównie od odpowiedniej pielęgnacji włosów.

Jak pielęgnować przedłużone włosy?

Metoda kanapkowa i włosy doklejane tym sposobem można traktować jak własne kosmyki. Do mycia i stylizacji włosów nie są konieczne dodatkowe kosmetyki, ale warto pamiętać, że włosy po przedłużeniu czeszemy specjalną szczotką (bez kulek na końcu). Włosy można suszyć suszarką, prostować i kręcić na lokówkę, omijając miejsca zgrzewu.. Dużo uwagi należy poświęcić na nawilżanie włosów, ponieważ włosy doczepione nie otrzymują naturalnego nawilżenia pochodzącego ze skóry głowy.

Przedłużanie włosów w SHE DAY SPA

Jeśli marzysz o długich włosach, które będą doskonale wyglądać i idealnie pasować do Twoich naturalnych kosmyków – zapraszamy do SHE!

W kilka godzin wydłużysz włosy o kilkadziesiąt centymetrów i nadal zachowasz naturalny efekt fryzury. W SHE DAY SPA przedłużamy włosy na taśmach marki Great Lenghts – znanej i uwielbianej przez kobiety na całym świecie. Włosy Great Lenghts to jedne z najlepszych, dostępnych na rynków fryzjerskim.

Zapisz się już dziś na przedłużanie włosów do naszych specjalistów:https://shedayspa.versum.com/services/131944

Zapraszamy Cię na bezpłatną niezobowiązującą konsultację podczas której nasza stylistka odpowie na wszystkie Twoje pytania!Czytaj również