powrót do bloga

Sen i skóra z Sound Sleep Cocoon marki Dermalogica

Firma Dermalogica, będąc zawsze w czołówce innowacyjnych produktów, wprowadziła na rynek kolejny produkt do pielęgnacji skóry o nazwie Sound Sleep Cocoon ™. Ten nowy, przekształcający krem ​​żelowy wykorzystuje siłę natury dzięki nauce promującej zdrowy sen i zdrową, promienną skórę. Opracowany dla wszystkich chorób skóry, dostarcza zaawansowane składniki, które działają i optymalizują skórki podczas naturalnej aktywnej regeneracji i naprawy.

Kliknij tutaj, aby kupić Sound Sleep Cocoon.

Dlaczego produkt do spania dla skóry?

Wydaje się, że problemy ze snem stają się globalną epidemią, która wpływa na twoje zdrowie i jakość życia. Zaledwie kilka nocy niewykorzystanego snu może prowadzić do tępej skóry i cienkich linii oraz chronicznej deprywacji snu może prowadzić do ciemnych kręgów i wczesnego starzenia się. W naszym świecie high-tech, wysoce zestresowanym i połączonym, ten problem nie zniknie w najbliższym czasie! Podczas snu niektóre części mózgu pracują najciężej i jest to czas, w którym skóra jest najlepiej w stanie naprawić i zregenerować się. Właśnie dlatego Sound Sleep Cocoon ™ został opracowany przez sprytny zespół badawczy w Dermalogica. Jest pozycjonowany jako rewitalizujący krem ​​żelowy, który działa z naturalnymi skórami podczas nocnego procesu naprawy i regeneracji, aby zoptymalizować korzyści dla skóry z dobrego snu, aby dostarczyć bardziej świecącą skórę rano.

 

Sound Sleep Cocoon ™ zawiera aktywne składniki wyciągu z perskiego drzewa jedwabnego, ekstrakt z owoców śliwy i ekstrakt z nasion tamaryndowca, które mają na celu zredukować oznaki zmęczenia skóry, przywrócić witalność oraz uwodnić i rozjaśnić koloryt skóry. Wraz z korzystnymi aktywowanymi ruchem olejkami eterycznymi, takimi jak francuska lawenda, paczula i drzewo sandałowe, aby ukoić zmysły i wypocząć w wygodnym śnie, jest to zwycięska kombinacja dla zdrowszej i bardziej promiennej skóry.

W badaniach klinicznych *, u kobiet w wieku 25-60 lat uzyskano następujące wyniki po zastosowaniu Sound Sleep Cocoon:

Zwiększenie nawodnienia o 19%.
83% powiedziało, że mają bardziej spokojny sen.
87% stwierdziło, że ich skóra była bardziej promienna.
92% powiedziało, że ich skóra została przywrócona.
23% wzrost jędrności skóry.


Jak korzystać z Sound Sleep Cocoon ™


Po prostu wygładź twarz i szyję, jako ostatni krok w nocnym reżimie (nad preferowanym kremem nawilżającym Dermalogica). Pozwól kremowi żelowemu wtopić się w skórę na noc.

Dermalogica stworzyła prostą technikę aplikacji, aby umożliwić aktywację olejków eterycznych i zapewnić lepszy, rozsądniejszy sen.

Obejrzyj to tutaj ...

https://youtu.be/wolBdkSGye8


Sound Sleep Cocoon to Twój nowy produkt typu "pójdź spać", dzięki któremu skóra jest bardziej promienna i ożywiona. Wiemy, że to pokochasz. 


Śpij dobrze!

Zespół She Day Spa

Badania kliniczne: * Pacjentkami były kobiety w wieku 25-60 lat, które były stałymi użytkownikami produktów do pielęgnacji skóry i nie miały żadnych zabiegów na twarz, w tym skórek, w poprzednim roku. Testowanie przeprowadzono w akredytowanym laboratorium testowym strony trzeciej. Wilgotność skóry mierzona za pomocą korneometru. Wytrzymałość skóry mierzona za pomocą Cutometer. Percepcja konsumenta wynika z 50 podmiotów.Czytaj również