powrót do bloga

She Day Spa także dla... Mężczyzn!

akiś czas temu utarło się, że SPA to strefa dla kobiet, niemal zakazana dla mężczyzn. „Takie tam babskie sprawy” mówiło wielu uprzedzonych, omijających szerokim łukiem wszelkie salony SPA. Nic bardziej mylnego, w końcu SPA to nie tylko zabiegi, ale również manicure, pedicure czy fryzjerstwo.

Już w czasach starożytnych to właśnie panowie wykorzystywali dobrodziejstwa miejskich łaźni i bardzo dbali o swój wygląd i samopoczucie. Spójrzmy prawdzie w oczy… w końcu nic nie przyciąga bardziej niż zadbany facet!

Dla wielu nazwa naszego SPA jest myląca, a to miejsce stworzone z myślą zarówno o kobietach, jak i mężczyznach. Wszyscy potrzebujemy profesjonalnej pielęgnacji – bez względu na wiek i płeć. W SHE DAY SPA Panowie są bardzo mile widziani! Dbanie o siebie nie jest przejawem zniewieścienia lecz współczesnej świadomości i naturalnej drogi do dobrego samopoczucia.  W końcu koszula, krawat i piękna bryka nie zastąpi dobrze zbudowanego i przede wszystkim ZDROWEGO ciała.

Drogi Mężczyzno… jeśli wyjście do SPA wciąż Cię krępuje zacznij od małych kroczków! Odwiedź sekcję fryzjerską w SHE DAY SPA, gdzie nasza wykwalifikowana specjalistka zajmie się Twoją fryzurą. Tak, mamy dedykowaną fryzjerkę męską, która specjalizuje się wyłącznie w strzyżeniu i stylizacji mężczyzn oraz chłopców.

Nasza fryzjerka męska to niemal perfekcjonistka nożyczek! Potrafi wyczarować najbardziej skomplikowane i oryginalne cięcia. Swój kunszt szlifowała latami, pracując w najlepszych salonach fryzjerskich w Warszawie oraz uczestnicząc w licznych kursach podnoszących jej kwalifikacje.

Jesteśmy pewne, że swoimi umiejętnościami zadowoli zarówno klientów przywiązanych do klasyki, jak i zwolenników awangardowych i nowoczesnych cięć.

ZAPRASZAMY GORĄCO WSZYSTKICH PANÓW!

Możliwa rezerwacja online:

www.shedayspa.versum.comCzytaj również