powrót do bloga

TOP 3 Powody dla których warto wybrać się na serię Icoone - masażu podciśnieniowego

Zabieg Icoone to już niemal kultowy, a na pewno jeden z najbardziej znanych i skutecznych zabiegów na ciało. Specjaliści jednym tchem wymieniają TOP 3 powody, dla których warto zaprzyjaźnić się z tym zabiegiem.

Icoone jest urządzeniem do mechanicznej stymulacji skóry poprzez naturalne pobudzenie metabolizmu komórkowego.

Podczas jednego zabiegu uzyskujemy 3 korzyści: 

  • redukcję cellulitu,
  • likwidację tkanki tłuszczowej 
  • ujędrnienie skory.

Przypomnijmy, że ta rewolucyjna technologia połączyła w jednej głowicy trzy aspekty niezbędne dla uzyskania najlepszych efektów odmłodzenia skóry. Jednocześnie redukuje tkankę tłuszczową, niweluje cellulit oraz ujędrnia skórę. Icoone jeszcze bardziej precyzyjnie i skutecznie pozwala na leczenie tkanki łącznej z pełnym poszanowaniem rodzaju skóry poddanej zabiegowi. Zwraca uwagę na jej delikatność, włóknistość czy brak elastyczności. 100% bezpieczny.

Zabieg trwa od 20 do 80 min, jest bardzo komfortowy, wykonywany w specjalnym kostiumie. Najlepiej wykonać zabieg Icoone w serii ok. 10-20 zabiegów. Pierwsze efekty widoczne są już po 3 wizytach. Po serii zabiegów, zalecamy wykonać jeden zabieg w miesiącu dla podtrzymania efektów. 

Jest to również zabieg, który możemy wykonywać na twarz.

Icoone posiada moduł do zabiegów na twarz, która  dynamicznie stymuluje komórki skóry w obrębie twarzy i szyi, aktywując wzrost produkcji naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Zabieg Icoone jest nie tylko skierowany do osób, chcących wymodelować sylwetkę, ale także dla kobiet zmagających się z obrzękami nóg, a także dla kobiet w ciąży. To jedno z najlepszych narzędzi dla medycyny sportowej, fizjoterapii i medycyny estetycznej.

 

 

Na zabiegi umówisz się online poprzez aplikację BOOKSY

https://booksy.com/pl-pl/98859_she-day-spa-hair-design_salon-kosmetyczny_3_warszawa

 Czytaj również