powrót do bloga

Waterclouds - szwedzkie kosmetyki do włosów

Piękne dłonie i trwały efekt? To możliwe dzięki hybrydowej formule, która wykorzystuje dwa rodzaje produktów, nakładane w odpowiedniej kolejności na naturalną płytkę paznokcia. Nieważne czy Twoje paznokcie są krótkie czy długie, kwadratowe czy o kształcie migdałków – manicure będzie prezentował się świetnie!

Co to jest manicure hybrydowy?

Manicure hybrydowy to jedna z kilku metod stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się specjalnie przeznaczone do tego preparaty. Dzięki ich połączeniu i „zagruntowaniu” w świetle UV, manicure będzie trwały i utrzyma się na paznokciach nawet do trzech tygodni! Dodatkowo metoda chroni naturalną płytkę, lakier nie odpryskuje, a paznokcie wyglądają naturalnie i są odporne na uszkodzenia.

Podczas wykonywania manicure hybrydowego, stylistka usunie skórki, opiłuje paznokcie nadając im kształt i przygotuje płytkę do zabiegu. Po odtłuszczeniu powierzchni, nakłada bazę, która utwardzana jest w lampie UV. Kolejnym krokiem jest nałożenie wybranego koloru, ponowne utwardzenie go w lampie, a następnie nałożenie nabłyszczacza. Po jego utwardzeniu, paznokcie zostaną przemyte z lepiej warstwy wierzchniej, a skórki nawilżone.  Manicure hybrydowy jest gotowy!

hybryda2

Co warto wiedzieć?

Paznokcie hybrydowe są trwałe i nie powodują uszkodzeń. Efekt utrzymuje się kilka tygodni, po tym czasie manicure należy wykonać ponownie, zmywając go w specjalny sposób (najlepiej w swoim salonie kosmetycznym, a nie samodzielnie) z wykorzystaniem odpowiednich preparatów.

Zabieg hybrydowy pozwala na osiągnięcie ładnych i naturalnych paznokci, które utrzymają się dłużej niż w przypadku klasycznego manicure. Dodatkowo, zabieg można powtarzać tak często, jak się chce gdyż nie rujnuje on naturalnej płytki paznokcia.

Przeciwwskazania do manicure hybrydowego

Osoby, które cierpią na zmiany chorobowe na, pod lub w obrębie paznokci nie powinny decydować się na manicure hybrydowy przed wyleczeniem chorób. Zakażenie dermatofitami, grzybami czy drożdżakami również uniemożliwiają wykonanie manicure. Osoby z kruchymi, osłabionymi i podatnymi na złamania paznokciami również powinny przed wykonaniem zabiegu skonsultować się z osobą wykonującą manicure.

Najważniejsze, by wszystkim zmianom chorobowym i osłabieniom paznokci zapobiegać i je wyleczyć. Niestety, nawet warstwa zwykłego lakieru może spowodować pogorszenie stanu płytki. Dlatego też, zamiast maskować – warto wybrać się do specjalisty, który pomoże we wzmocnieniu i naprawie słabych paznokci.

Manicure hybrydowy w SHE

Ten rodzaj manicure jest idealnym rozwiązaniem dla każdej kobiety, która marzy o pięknych i zadbanych dłoniach, bez konieczności malowania paznokci co dwa dni. Zabieg jest bezpieczny i nieszkodliwy dla zdrowej płytki paznokcia, dlatego właśnie jest on prawdopodobnie najpopularniejszym rodzajem manicure na świecie!

Zainteresowana? Zapisz się już dziś on-line na stronie https://shedayspa.versum.comCzytaj również