powrót do bloga

Zarezerwuj wizytę w She bez wychodzenia z domu

Ile razy zdarzyło Ci się, że chciałaś zapisać się gdzieś na wizytę, ale dane miejsce było już nieczynne, a telefon milczał? W SHE DAY SPA ten problem nie istnieje! Dzięki systemowi internetowej rezerwacji jesteśmy dostępni dla Was całą dobę.

Wystarczy, że wejdziesz na stronę https://shedayspa.versum.com i wybierzesz dogodną dla siebie usługę, termin oraz specjalistę. Na głównej stronie wyświetlają się wszystkie zabiegi oraz usługi dostępne w SHE, możesz wyświetlić je wszystkie lub wybrać jedną z kategorii dla łatwiejszego znalezienia odpowiedniego elementu.

Dodatkowo, w zakładkach umieszczonych na górze strony możesz przeczytać informacje na temat naszego salonu, dowiedzieć się o sukcesach i nagrodach, obejrzeć galerię i sprawdzić godziny otwarcia w danym dniu. W zakładce Pracownicy znajdziesz wszelkie informacje na temat pracujących w SHE ekspertów kosmetologii, fryzjerstwa czy masażystów.

JAK REZERWOWAĆ?

Internetowa rezerwacja wizyty w SHE DAY SPA jest dziecinnie prosta! Jeśli posiadasz już konto – zaloguj się w prawym górnym rogu. Jeśli nie, poświęć chwilę na rejestrację w naszym systemie. Dla ułatwienia i przyspieszenia rezerwacji możesz zalogować się po prostu przy użycia swojego konta Facebook.

Po dokonaniu logowania/rejestracji zobaczysz widok swojego konta. Jeśli chcesz zarezerwować wizytę w SHE po prostu kliknij przycisk ZAREZERWUJ WIZYTĘ i przejdź do listy dostępnych usług.

Kiedy wybierzesz tę, która Cię interesuje kliknij przycisk REZERWUJ, który przeniesie Cię do widoku wyboru specjalisty oraz dogodnej dla Ciebie daty. Wybierasz, zatwierdzasz…i gotowe! Właśnie zarezerwowałaś swoją wizytę w SHE! 
			</div>

							<br><br>
				<h2 class=Czytaj również

She Day Spa © 2024
ecommerce & design by