O Nas - Nagrody

O nas

She to najbardziej innowacyjne day Spa w Polsce, wielokrotnie nagradzane za profesjonalizm, fachowość i najwyższą jakość usług. Dlaczego? Ponieważ tu każdy zabieg staje się prawdziwym rytuałem Spa. Kosmetologia, fryzjerstwo, medycyna estetyczna, świat masaży oraz kosmetyka. Autorskie zabiegi, jakich nie znajdziesz nigdzie indziej, ponieważ zostały opracowane na wyłączność She.

statuetka

INSPIRUJĄCE SPA 2015 BEAUTY INSPIRATION

Spa doskonałe 2014 Twój Styl

Najlepszy gabinet roku 2013

Ekspert urody interaceuticals 2013

Najlepszy gabinet roku 2012 – Kongres Kosmoprof

Najlepszy gabinet roku 2012 podczas gali businesswoman

Najlepszy salon fryzjerski w Polsce – Perfect salon

Rekomendacja miesięcznika „Uroda” za profesjonalizm i wysoką jakość usług

Galeria

Nasz zespół

magda_andrzejczak

MAGDA

Ekspert koloryzacji, strzyżenia damskiego, męskiego i dziecięcego – ponad 18 lat w zawodzie. Mistrzyni męskiego cięcia! Sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów! W pracy niezwykle cierpliwa, zawsze tryska dobrym humorem i optymizmem. W terminie 1.09.2016 – 31.12.2016 na urlopie macierzyńskim.

MARIA

Słynie z perfekcyjnych upięć i koków. Jej klientki podejrzewają, że urodziła się z grzebieniem i nożyczkami w dłoniach. Od ponad 20 lat związana z fryzjerstwem. W koloryzacjach, jak i cięciach, stawia na kompromis z klientem, by radość z działania była obopólna. We fryzjerstwie lubi klasykę, naturalność, elegancję z nutą szaleństwa. Uwielbia balansować pomiędzy ciepłymi odcieniami i świetlistymi refleksami.

KINGA

Spontaniczna, pomysłowa i wszechstronna – podejmie się wykonania każdej fryzury, zarówno klasycznej, jak i awangardowej, damskiej oraz męskiej. Niezwykle dokładna i precyzyjna – dopracowuje swoje cięcia w najmniejszych szczegółach. Ma rewelacyjny kontakt z najmłodszymi klientami. Jako młoda, pracująca matka prawie w ogóle nie odpoczywa, niemal przez cały czas żyjąc „w biegu”.

ANNA

Fryzjerka męska i perfekcjonistka nożyczek, potrafi wyczarować najbardziej architektoniczne cięcia. Zadowoli zarówno klientów przywiązanych do klasyki, jak i zwolenników awangardowych, nowoczesnych cięć. Swój kunszt szlifowała latami w pracy w najlepszych salonach fryzjerskich w Warszawie oraz uczestnicząc w licznych kursach. W pracy jest zawsze niezwykle skupiona i staranna.

ANNA

Niezwykle zdolna i wszechstronna, nie lubi się ograniczać- równie dobrze sprawdza się przy zabiegach pielęgnacyjnych, hi-tech,jak i manicure czy pedicure. Specjalizuje się w  zaawansowanych terapiach ANTI-AGE. Mistrzyni depilacji, u niej odbywa się to ekspresowo i bezboleśnie!

EWA

Idealne paznokcie? Ewa maluje idealnego „Frencha” nawet z zamkniętymi oczami 😉 Rewelacyjna masażystka, ekspert w pielęgnacji twarzy i ciała. Specjalizuje się w rytuałach i programach modelujących sylwetkę – masaż bańką chińską w jej wykonaniu jest bezkonkurencyjny! Ogromnie ceni ład i porządek.

 IMG_1536

ALEKSANDRA

Kosmetolog, specjalistka od pielęgnacji twarzy a także manicure&pedicure. Widzieć, jak ktoś się zmienia, jak daje mu to radość i zadowolenie – oto sens jej pracy, która już dawno przestała być dla niej jedynie hobby a stała się miłością i pasją.

 

MAGDA

Kosmetologia umożliwia jej połączenie pasji z rozwojem zawodowym, uwielbia edukować klientów na temat prawidłowej pielęgnacji skóry. Uwielbia pracować przy twarzy, układa niezwykle skuteczne terapie zabiegowe! Ekspert w depilacji, manicure&pedicure i pielęgnacji twarzy, specjalistka od mezoterapii mikroigłowej.

KATARZYNA

Kosmetolog, masażystka, podolog. Nikt nie wyczyta z Twoich stóp więcej niż ona, a oprócz tego profesjonalnie o nie zadba.Obowiązkowa, systematyczna i punktualna. Pasjonatka rytuałów na ciało, masaży i zabiegów z zakresu Hi-tech. U niej zadbasz o siebie kompleksowo: pielęgnacja twarzy, ciała, depilacja, manicure, pedicure. Co najbardziej lubi w swojej pracy? Uśmiech klienta zadowolonego z efektów wykonanych przez nią zabiegów!

KAMA

Wizażystka, stylistka, kolorystka, doświadczenie zdobyła przy licznych sesjach zdjęciowych, reklamowych, programach telewizyjnych, produkcjach filmowych. Jej pasją są kolory, analiza kolorystyczna, wpływ koloru na samopoczucie i wygląd. Utalentowana muzycznie, tworzy teksty, komponuje, śpiewa. W pracy jedynym ograniczeniem jest dla niej własna wyobraźnia i wizja klienta.

RADOSŁAW JADCZAK

Lekarz medycyny specjalizujący się w Dermatologii i Medycynie Anti-Aging.Należy do Światowego Stowarzyszenia Medycyny Anty-Aging oraz do Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Od blisko 9 lat profesjonalnie zajmuję się medycyną estetyczną. Specjalizuje się w usuwaniu zmarszczek i niwelowaniu bruzd, jak również w zabiegach rewitalizujących skórę i modelowaniu twarzy oraz całego ciała. W swojej praktyce stosuje najwyższej jakości preparaty, których skuteczność jest potwierdzona przez liczne badania naukowe oraz moje doświadczenie. Stałe doskonalenie jest dla niego bardzo istotne, dlatego dotychczasowe jak i kolejne umiejętności zdobywa na licznych kursach i szkoleniach w kraju i za granica. Widoczne efekty lecznicze i zadowolenie klientów to dla niego bardzo ważne.

EWA COGNAC

Trycholog – spejalista od problemów z włosami i ze skórą głowy. Ekspert branż farmaceutycznej i kosmetycznej. Konsultantka i  szkoleniowiec w zakresie trychologii oraz technik aplikacji produktów. Uczestniczyła w wielu szkoleniach w kraju i we Włoszech, i ciągle się  oskonali. Wie, że w dziedzinie urody świat stale idzie naprzód i odkrywa  nowe doskonalsze kosmetyki i techniki coraz skuteczniej rozwiązujące  problemy pacjentów. Stale współpracuje z lekarzami dermatologami  specjalizującymi się w leczeniu problemów związanych z włosami i skórą  owłosioną.

JUSTYNA i MAGDA

To do tych pań należy ten miły głos, który słyszą Państwo w słuchawce rezerwując swoją wizytę. Dbają o komfort każdego klienta podczas pobytu w She Day Spa! Na swoich barkach dźwigają machinę faktur, zamówień, telefonów i rezerwacji.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij cv ze zdjęciem na:
justyna@dayspashe.pl