Alma Spa Deep - Fala Radiowa NOWOŚĆ

ALMA SPADEEP RF – najmocniejsza fala radiowa na rynku – pogromca tkanki tłuszczowej – redukcja zmarszczek i poprawa owalu twarzy bez igły

Alma Beauty Spadeep to najnowocześniejsza technologia przeznaczonych do nieinwazyjnej redukcji zmarszczek w obrębie twarzy oraz do redukcji tkanki tłuszczowej i obrzęków w tych okolicach. W swoim działaniu wykorzystuje energię fal radiowych, czyli prądu zmiennego, który penetruje tkanki skupiając się precyzyjnie na problemie, który chcemy zredukować. Zabiegi z użyciem technologii Alma Beauty Spadeep polecamy szczególnie w celu: zagęszczenia skóry, poprawy napięcia, wymodelowania owalu twarzy, czy wyszczuplenia podbródka poprzez redukcję tkanki tłuszczowej i eliminację obrzęków. Nie ma na rynku kosmetologicznym technologii, która wykazuje mocniejsze działanie ujędrniające i zagęszczające skórę niż Alma Spadeep. Zabieg jest niesamowicie przyjemny.

Na czym polega zabieg?

Zabieg rozpoczyna się od aplikacji na skórę przewodnika fal radiowych. Podczas zabiegu rozgrzewamy skórę do temperatury ok. 39 stopni. Po uzyskaniu pożądanej temperatury rozpoczynamy fazę terapeutyczną, podczas której utrzymujemy temperaturę i kontrolujemy, aby nie doprowadzić do nadmiernego przegrzania. Podczas zabiegu emitowana jest energia fali radiowej, która penetruje tkanki na jedną z czterech głębokości, w zależności od celu zabiegu. Kosmetolog może pracować na dwóch poziomach penetracji tkanki tłuszczowej (głębszej i bardziej powierzchownej) oraz na dwóch poziomach penetracji skóry właściwej (głębszej i bardziej powierzchownej). Dzięki temu podczas zabiegu zapewniona jest stała kontrola przenikania fal radiowych w głąb tkanki. Zabieg jest bardzo przyjemny i bezbolesny.

Wskazania do zabiegu Alma Spadeep RF na twarz:

 • zmarszczki powierzchowne i głębokie
 • wiotka skóra, chomiki
 • obrzęki
 • drugi podbródek
 • cienka skóra
 • opadające kontury twarzy

EFEKT ZABIEGU

W obrębie twarzy fala radiowa penetrując skórę doprowadza do jej zagęszczenia, fibroblasty produkują nowy kolagen i elastynę, co sprawia, że poprawia się tzw. rusztowanie skóry. Eliminowane zostaję powierzchowne zmarszczki, poprawia się owal twarzy, a skóra wygląda młodziej. Technologia redukuje też obrzęki i pomaga pozbyć się zalegających, zbędnych produktów przemiany materii. Dzięki terapii RF możliwe staje się bezinwazyjne uniesienie owalu twarzy, bez użycia skalpela czy igły. Technologia działa także wyszczuplająco i liftingująco.

CZĘSTOTLIWOŚĆ

Częstotliwość ustala kosmetolog podczas pierwszej wizyty, na której omawiamy wskazania, przeciwwskazania oraz ustalamy plan zabiegów. Zalecany czas między zabiegami wynosi dwa tygodnie. Ilość sesji zabiegowych dobierana jest indywidualnie. Pierwsze efekty widoczne są po 4 zabiegach.

PRZECIWSKAZANIA

 • nowotwór skóry w wywiadzie
 • choroby skóry i podrażnienia skóry
 • inny nowotwór w wywiadzie lub obecnie
 • ciąża (w tym zapłodnienie pozaustrojowe)
 • aktywna choroba kolagenowa lub naczyniowa
 • zapalenie żył i zaburzenia krzepnięcia krwi (hematologiczne)
 • wszczepiony stymulator serca lub automatyczny defibrylator/kardiowerter (AICD)
 • choroba lub zaburzenie autoimmunologiczne obecnie lub w wywiadzie
 • duże, metalowe implanty protetyczne w obszarze zabiegu
 • choroby wieloukładowe (cukrzyca, nadciśnienie, choroba tętnic wieńcowych, niewydolność nerek itp.)
 • trądzik w stanie aktywnym i zmiany zapalne
 • uszkodzenie skóry w miejscu zabiegowym
 • stosowanie izotretynoiny (niedawne – mniej niż 6 miesięcy wstecz)

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU

Zabieg Fali Radiowej Alma Spadeep nie wymaga szczególnego, wcześniejszego przygotowania. Około 3 dni przed zabiegiem należy wypijać co najmniej 7 szklanek wody dziennie w celu nawodnienia komórek organizmu. Na tydzień przed zabiegiem zaprzestać stosowania kosmetyków z kwasami, retinolem.

ZALECENIA PO ZABIEGU

Po zabiegu na twarz klient nie powinien nakładać makijażu przez około 2 h po zabiegu. Po zabiegu klientowi może towarzyszyć uczucie rozgrzania, które ustępuje w ciągu kilku minut. Kosmetolog podczas zabiegu zaleci odpowiednie kosmetyki, które wspomogą efekty terapeutyczne.

Po zabiegu może towarzyszyć uczucie zmęczenia, dlatego dla zapewnienia komfortu należy odpocząć 10 minut, by dać czas organizmowi na regenerację. Bezpośrednio po zabiegu zalecamy wypić szklankę wody. Przez trzy dni po zabiegu należy pić codziennie przynajmniej 8-10 szklanek wody.  
Zalecane jest unikanie nadmiernego wysiłku fizycznego, pocenia się, gorących kąpieli i wizyt w saunie przez 3 dni po zabiegu. Zalecane jest także unikanie spożywania alkoholu przez 5 dni po zabiegu, ponieważ alkohol może odprowadzać wodę z organizmu i skóry i doprowadzić do odwodnienia.

Aktualny cennik w rezerwacji ONLINE

https://booksy.com/pl-pl/b-card/98859#from-moment