Biostymulacja

Sposób na jędrną skórę – Biostymulacja

Biostymulacja to zabiegi, których celem jest pobudzanie zdolności regeneracyjnych skóry. Jej zadaniem jest rewitalizacja i odżywienie oraz odmłodzenie skóry. Poprzez podanie do skóry preparatów biostymulujących tzw. stymulatorów tkankowych ma miejsce odbudowa tkanki i pobudzenie syntezy kolagenu i elastyny. Pacjent może pozbyć się zmarszczek i rozstępów, zyskując jędrną skórę. Przedstawiamy najważniejsze zabiegu biostymulacyjne, które przynoszą szybkie i spektakularne efekty.

Zabiegi biostymulujące – Nasze rozwiązania

Linerase

Linerase to preparat, którego działanie zapewnia naturalną regenerację i przywrócenie struktury za pośrednictwem pobudzenia do produkcji nowego kolagenu. Preparat Linerase cechuje się bioaktywnością i jest idealny do leczenia rozstępów, wiotkiej skóry czy blizn zanikowych lub usuwania zmarszczek. Terapia biostymulacji bardzo szybko przynosi pożądane efekty. Po zabiegu poprawia się jakość skóry i widać wyraźne oznaki jej odmłodzenia.

PROFHILO

Profhilo jest innowacyjnym preparatem, który zapewnia przebudowę i przywracanie parametrów skóry sprzed procesu starzenia. Przywraca skórze prawidłową strukturę, poprawia wolumetrię twarzy i wyrównuje jej kontury. Podczas zabiegu stosuje się specjalną technikę – niewielkie ilości preparatu podaje się w pięciu wyselekcjonowanych anatomicznych punktach na powierzchni twarzy. Pierwsze efekty Profhilo widoczne są od razu po zabiegu, a pozostałe pojawiają się po jakimś czasie.

Sunekos

Preparat Sunekos posiada 2 linie produktu: Sunekos 200 i Sunekos 1200. Pierwszy z nich jest dedykowany pacjentom z widocznymi zmarszczkami i do okolicy oka, a Sunekos 1200 dla pacjentów z wyraźnymi oznakami starzenia. Preparat stanowi unikalne połączenie kwasu hialuronowego i aminokwasów. Efektem wstrzyknięcia preparatu jest pobudzenie regeneracji macierzy pozakomórkowej i jest to terapia dedykowana profilaktyce przeciwstarzeniowej. Efekty Sunekos idealnie redukują pierwsze zmarszczki wokół oczu, na szyi czy czole. Zabieg ma działanie regeneracyjne i pozwala na pozbycie się wiotkiej skóry oraz poprawienie wolumetrii twarzy. Jest to doskonała terapia na usuwanie cieni pod oczami.

Jalupro

Wyróżniamy dwa rodzaje preparatu Jalupro – Classic i HMW. Pierwszy z nich to idealne rozwiązanie dla leczenia pierwszych oznak starzenia się skóry i dedykowany jest młodszym pacjentom. Dobrze sprawdza się do stosowania w okolicach oczu. Jalupro HMW to preparat dla osób powyżej 45 roku życia, co wynika z większej zawartości kwasu hialuronowego. Jest idealny do stosowania na dekolt, dłonie, szyję, zmarszczki i różnego typu blizny. Jalupro wspomaga procesy produkcji kolagenu i prowadzi do odbudowania tkanki łącznej skóry, wygładzając cerę. Preparat posiada wysokie stężenie kwasu hialuronowego i kompleks dobroczynnych aminokwasów.

WSKAZANIA

  • wiotka i mało elastyczna skóra
  • nierównomierny koloryt skóry
  • fotouszkodzenia skóry
  • zmarszczki
  • sucha skóra
  • blizny i rozstępy

PRZECIWWSKAZANIA:

  • ciąża
  • choroby autoimmunologiczne
  • aktywne nowotwory
  • schorzenia ogólnoustrojowe

EFEKTY

Zabiegi biostymulujące zapewniają redukcję zmarszczek: kurzych łapek i zmarszczek palacza. Preparaty biostymulujące poprawiają napięcie skóry oraz jej gęstość czy nawilżenie. Terapia prowadzi do usunięcia rozstępów i odmłodzenia oraz odświeżenia skóry. 

Aktualny cennik w rezerwacji ONLINE

https://booksy.com/pl-pl/b-card/98859#from-moment