Depilacja

Najbardziej skuteczne metody bezbolesnej depilacji, które pozwolą Ci na dłużej cieszyć się gładką i aksamitną skórą.

 

Żegnajcie drobne włoski i codzienne golenie! Dzięki najbardziej skutecznym zabiegom usuwania owłosienia, przez wiele dni będziesz mogła bez obaw nosić nawet najbardziej skąpe stroje. Wąsik, bródka a może baczki? Sprawimy że także Twoja twarz stanie się gładka na długo.

SKUTECZNA DEPILACJA

W She oferujemy najwyższą jakość i komfort korzystając z profesjonalnych, renomowanych marek cenionych na całym świecie, takich jak Depileve charakteryzujący się wysoką skutecznością, usuwający nawet najtwardsze owłosienie oraz Lycon kuszący zapachami, polecany nawet do najkrótszych włosków (od 1mm!)!

TRWAŁOŚĆ

Jeśli zależy Ci na trwałej redukcji owłosienia, mamy dla Ciebie coś specjalnego! EpilFree nie jest alternatywą dla depilacji laserowej – jest czymś o niebo lepszym, bo przeznaczonym dla każdego rodzaju i koloru włosów. Zabieg jest bezbolesny i bezpieczny, nie daje żadnych skutków ubocznych. Aplikacja opartych na aktywnych składnikach roślinnych preparatów EpilFree każdorazowo poprzedzana jest woskowaniem (do wyboru u nas Depileve lub Lycon) ponieważ składniki aktywne zawarte w preparatach działają bezpośrednio na mieszek włosowy.

 

Aktualny cennik w rezerwacji ONLINE

https://booksy.com/pl-pl/b-card/98859#from-moment