Depilacja laserowa Vectus

Już po miesiącu od ostatniego opalania!
Nie wymaga zapuszczania włosów!


Każda z tradycyjnych metod usuwania owłosienia (golenie, elektroliza, wosk, itp. ) nie tylko wiąże się z odrastaniem włosów, ale również z ryzykiem wrastania włosów, przebarwień, reakcji alergicznych a nawet blizn. Epilacja laserem diodowym Vectus™ jest skuteczna, trwała i bezpieczna. Zabieg jest szybki i komfortowy.

Laser VECTUS™ to innowacyjna technologia firmy PALOMAR Medical Technologies przeznaczona do trwałego usuwania owłosienia oraz przebarwień. Jest skuteczna i bezpieczna dla każdego koloru skóry oraz każdego koloru owłosienia.

Laser diodowy emituje wiązkę światła, która jest pochłaniana przez barwnik włosa. To prowadzi do zniszczenia jego cebulki. Jednak na laser reagują jedynie te włosy, które są w fazie wzrostu, czyli ok. 30% widocznego owłosienia. Dlatego konieczne są kolejny zabiegi, minimum dwa, w dostępnie około miesiąca, aby pozostałe włosy, będące w fazie zaniku i spoczynku weszły w fazę wzrostu i zareagowały na działanie światła lasera.

VECTUS™ jest najnowszym, najszybszym i zarazem najmocniejszym systemem do depilacji laserowej na świecie. Wykorzystano w nim wiele nowatorskich rozwiązań decydujących o wyjątkowej skuteczności urządzenia oraz bezpieczeństwie i komforcie pacjenta. Laser diodowy Palomar VECTUS™ posiada certyfikat bezpieczeństwa i skuteczności wydany przez Amerykański Urząd ds. Żywności i Leków FDA, honorowany na całym świecie, dopuszczający je na rynek jako urządzenia do trwałego usuwania włosów oraz przebarwień.

Czy zabieg jest bolesny?

Urządzenie Vectus™ , jako jedyne na świecie, wyposażone jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – Skintel™. W praktyce oznacza to, że przed zabiegiem czytnik przykładany jest do skóry pacjenta w tym miejscu, z którego usuwane będzie owłosienie. Skintel™ określa poziom melaniny i na podstawie tego odczytu ustawia w urządzeniu indywidualnie dobrane parametry zabiegu. Korzyści wynikających z tego jest kilka:

Dzięki indywidualnemu doborowi energii, możemy zastosować wyższe parametry, jednak ciągle bezpieczne dla pacjenta. Zabieg jest bardziej efektywny
Indywidualny dobór parametrów wyklucza ryzyko poparzenia
Kontaktowe chłodzenie powoduje, że wyczuwalność ciepła w trakcie zabiegu jest minimalna. Pozwala to zastosować wyższą energię w trakcie zabiegu, a tym samym w znaczący sposób zwiększyć jego skuteczność.

Kiedy powstaje i jak długo utrzymuje się efekt?

Vectus™, stosując wiele innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych, jest najszybciej pracującym laserem w swojej kategorii. Dzięki zwiększonej końcówce zabiegowej pozwala wykonać zabieg epilacji dużych obszarów w zaledwie kilka minut, np. całych pleców w 4 minuty!

Na skuteczność zabiegu wpływa również opatentowana technologia Photon RecyclingSM , która polega na ponownym wykorzystaniu światła, w naturalny sposób odbijającego się od skóry. Światło, dzięki wbudowanym w głowicy lustrom, powraca , co powoduje, że impuls światła wykorzystywany jest w stu procentach radykalnie zwiększając efektywność procedury.

Schemat terapii

W zależności od obszaru zabiegowego wybierana jest odpowiednia wielkość głowicy. Przy pracy na dużych obszarach np. nogi wykorzystywana jest duża głowica, a na małych np. wąsik precyzyjna mała głowica.

Analizy fototypu skóry dokonuje się przy użyciu inteligentnego czytnika poziomu melaniny - Skintel ™. Odczyt wysyłany jest do platformy i na jego podstawie automatycznie wybierane są optymalne parametry zabiegu. Urządzenie Skintel eliminuje ryzyko popełnienia błędu przez osobę wykonującą zabieg oraz całkowicie wyklucza poparzenie skóry.

Dla najlepszego rezultatu, w przypadku usuwania owłosienia, należy wykonać od 4 do 6 zabiegów w następujących w odstępach od 4 do 10 tygodni.

Zalecenia pozabiegowe

Bezpośrednio po zabiegu skóra może być delikatnie zaczerwieniona. Po zabiegu nie należy korzystać z sauny, solarium, brać gorących kąpieli.

Przeciwwskazania

Przed rozpoczęciem terapii, osoba za nią odpowiedzialna przeprowadzi z pacjentem szczegółowy wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań oraz założy kartę pacjenta.

Świeża opalenizna
Ciąża
Przerwana ciągłość naskórka
Epilepsja
Leki, zioła foto-uczulające
Terapia retinoidami ( witamina A )
Przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi
Łuszczyca, bielactwo
Cukrzyca
Bliznowce
Aktywne infekcje skórne
Rozrusznik serca
Świeże zabiegi chirurgiczne

 

Cennik:

Górna warga - 100zł

Broda - 150zł

Policzki - 150zł

Cała twarz (wąsik, broda, policzki) 300zł

Pachy - 200zł

Całe ręce - 350zł

Przedramiona - 250zł

Brodawki sutkowe - 100zł

Klatka piersiowa - 200/400zł

Plecy - 250/450zł

Pośladki - 200zł

Linia biała - 100zł

Brzuch - 250/400zł

Pachwiny - 200zł

Bikini całkowite - 300zł

Uda - 450zł

Łydki - 400zł

Całe nogi - 700zł

Całe nogi +bikini całkowite - 850zł

Całe nogi + bikini całkowite + pachy - 1000zł

Aktualny cennik w rezerwacji ONLINE

https://booksy.com/pl-pl/b-card/98859#from-moment