Rzęsy

Wszystkie marzymy o pięknych, gęstych i grubych rzęsach. Matka Natura jednak nie zawsze obdarowała nas hojnie, czasem więc… musimy jej pomóc! Wybawieniem dla wszystkich z nas, które chcą cieszyć się wachlarzem rzęs, okazują się zagęszczanie rzęs i metody objętościowe.

Czym jest i na czym polega zagęszczanie rzęs?

Zagęszczanie rzęs polega na zwiększeniu objętości rzęs naturalnych, które są słabe, cienkie, jasne i niezbyt gęste. Zagęszczenie nadaje oczom wyrazistego charakteru, podbija również barwę oka, dzięki czemu spojrzenie nabiera głębi. Rzęsy są grubsze, pełniejsze i wyglądają zdrowo.

PAMIĘTAJ, że wyłącznie profesjonalnie przeszkolone kosmetyczki mogę przeprowadzić zabieg zagęszczania rzęs. Doświadczona profesjonalistka będzie kierować się nie tylko preferencjami klientki, ale również odpowiednio dobierze długość, grubość i rodzaj rzęs, a także efekt końcowy tak, by wyglądał on naturalnie i lekko, bez wizualnego obciążenia powieki.

Klej do zagęszczania rzęs powinien być hipoalergiczny i przezroczysty, pęsetki wysterylizowane. W zależności od metody czas zabiegu waha się od około dwóch do trzech godzin; różni się również liczba doczepianych rzęs.

Czym są metody objętościowe?

Metody objętościowe w zagęszczaniu rzęs polegają na przyklejeniu tylu rzęs do rzęsy naturalnej, by w efekcie końcowym stworzyć wrażenie pełnej objętości i gęstości włosków bez obciążenia oka.

Rzęsy wykorzystywane podczas zagęszczania rzęs metodami objętościowymi są lżejsze i bardziej sprężyste niż rzęsy używane do klasycznej metody przedłużania metodą 1:1. Włoski wykonane są zazwyczaj z futra norki syberyjskiej.

Najczęściej spotykanymi metodami objętościowymi są: 2:1, 3:1 (zwane inaczej metodą 3D), Extreme, Russian Style, Ultra Light Effect, metoda piórkowa, Million Lashes Effect i Hollywood Effect. W salonach kosmetycznych dostępne jest również ekstremalne zagęszczanie rzęs metodami objętościowymi od 2D nawet do 8D!

Zagęszczanie rzęs metodami 2:1 i 3:1

Inna nazwa tych dwu sposobów to metoda 3D. Rzęsy nabierają głębi, a oczy są bardziej uwydatnione. Zagęszczanie rzęs metodą 3D polega na doczepieniu do jednej rzęsy naturalnej dwóch lub trzech rzęs sztucznych. Rzęsy używane w tej metodzie są elastyczne a zarazem miękkie i lekkie. Utrzymują się do dwóch miesięcy na powiece (pomijając zabiegi uzupełniające).

 

ZAGĘSZCZANIE RZĘS W SHE

zagęszczanie-rzęs-2

Do zespołu SHE DAY SPA dołączyła wyjątkowa specjalistka z ogromnym doświadczeniem w przedłużaniu/zagęszczaniu rzęs! Oferujemy zarówno tradycyjne metody przedłużania rzęs, jak i metody objętościowe. Profesjonalnie, bezpiecznie i… pięknie!

 

Aktualny cennik w rezerwacji ONLINE

https://booksy.com/pl-pl/b-card/98859#from-moment